Kanser Tedavisinde Arı sütü,Bal ve Polenin Yeri

Tüm tedbirlerimizi alıcaz ve gerisini Yüce Rabbim'e bırakacağız...

Düsturumuz bu, moralimiz her zaman yüksek, hayattan zevk alarak yaşamaya devam, hiç hasta değilmişiz, umutlarımız ve hayellerimiz her daim var, yaşamak başımıza ne gelirse gelsin güzel, çok güzel.

Kanser hastalığı çağımızın en korkulan hastalığı da olsa, ona yakalanmış olmak asla bir son değil. Aksine bir başlangıç.Yarını yaşamaya, hayallerimizi inatla gerçekleştirmeye olan bir yenilik olacak yakalanmış bir insan için.

Kendinize asla hasta demeyin, siz yaşamayı artık daha çok seven, kendiyle barışık ve herşeyden önemlisi mutlu bir insan olacaksınız.

Zaten Türk Doktorları Bu hastalığa yakalanmış insanları iyi edebilme uğrunda gerçekten çok çalışıyorlar. Yapmanız gereken onların uyguladıkları tedaviyi harfiyen ve eksiksiz uygulamak.

Sonra... işte burada bağışıklık sistemimiz devreye giriyor. Onu her daim  kuvvetli tutmanız gerekiyor.Peki bağışıklık sistemimizin kuvvetli tutulmasında bal arı sütü ve poleni nasıl kullanıcaz?

Hakiki balın içerisine arı sütünü belli oranlarda karıştırıp, üzerine taze poleni tek başına tüketicez. Bu üçlü doğal bir ilaç adeta. Hem kullandığınız ilaçların yan etkilerini azaltan , hem de bağışıklık sisteminizi güçlendiren bir üçlü. Hergün ortalama 3 gram arı sütünü bal ile tüketip, yine her gün bir çorba kaşığı taze polen (kesinlikle kuru olmayacak) yenilecek. Tabiki temel şart kesinlikle ve kesinlikle doktorunuzun verdiği ilaçları harfiyen kullanılacak.

Siz değerlisiniz,hayatınız da değerli, o halde hayata sıkı sıkı sarılın...

 

ASTIM HASTALIĞI

Kestane balı ve Meşe Balı astım hastalığının tedavisinde kullanılır ve hasta  ergenlik çağına girmemiş ise hastalığı 1 yılda kontrol altına alınıp, minumum düzeye indirgenebilir..KESTANE BALI ve Meşe Balı ile tedaviye yardımcı olmaya ve vucudu güçlendirmeye başlayalım...

0,5 kg kestane balına 3 yemek kaşığı ZENCEFİL ilave edin ve macun kıvamına gelene dek karıştırın, bu karışımın uzun süre durmasında sakınca yoktur.bu karışımdan akşam yatmadan önce 1 tatlı kaşığı yedirin ve üstüne bir şey yedirip içirmeyin.ve bu şekilde 1 yıl devam edin. Tedbirimizi hep beraber alıp, gerisini Yüce Rabbim'e bırakıcaz.

Dünya sağlık örgütünün yaptığı araştırmaya göre Dünyada yaklaşık 300 milyon kişi astım hastalığına yakalanmış durumda. Astım akciğerlerinizde meydana gelen kronik bir rahatsızlıktır. Kronikleşmesi bu hastalığı ömür boyu çekeceğiz anlamına gelir.

Peki astım hastalığının hayatımızı zehir etmesine engel olup, daha kaliteli bir yaşam nasıl sürdürebiliriz? Bunun cevabı doktorunuzun tavsiye ettiği ilaçların yanında, doğal şifa kaynağı besinleri kullanmaktan geçiyor.

Site üzerinde pek çok kişi benimle irtibata geçip, hastalığından ve bu hastalığın kendilerine yaşattığı zorluklardan bahsediyor.Keşke kesin çözüm olarak bir ilaç olsa da herkes bu dertlerden kurtulsa.Ama ümitsizliğe kapılamamak ve ne pahasına olursa olsun yaşamdan zevk alarak onu sürdürmeye çalışmak düsturunu edinmemiz gerekiyor hepimizin.

Hakiki bal ve sağlıklı yaşam yolunda ilerlemeye hep birlikte devam...