Astım ve Bal

ASTIM HASTALIĞI

Kestane balı ve Meşe Balı astım hastalığının tedavisinde kullanılır ve hasta  ergenlik çağına girmemiş ise hastalığı 1 yılda kontrol altına alınıp, minumum düzeye indirgenebilir..KESTANE BALI ve Meşe Balı ile tedaviye yardımcı olmaya ve vucudu güçlendirmeye başlayalım...

0,5 kg kestane balına 3 yemek kaşığı ZENCEFİL ilave edin ve macun kıvamına gelene dek karıştırın, bu karışımın uzun süre durmasında sakınca yoktur.bu karışımdan akşam yatmadan önce 1 tatlı kaşığı yedirin ve üstüne bir şey yedirip içirmeyin.ve bu şekilde 1 yıl devam edin. Tedbirimizi hep beraber alıp, gerisini Yüce Rabbim'e bırakıcaz.

Dünya sağlık örgütünün yaptığı araştırmaya göre Dünyada yaklaşık 300 milyon kişi astım hastalığına yakalanmış durumda. Astım akciğerlerinizde meydana gelen kronik bir rahatsızlıktır. Kronikleşmesi bu hastalığı ömür boyu çekeceğiz anlamına gelir.

Peki astım hastalığının hayatımızı zehir etmesine engel olup, daha kaliteli bir yaşam nasıl sürdürebiliriz? Bunun cevabı doktorunuzun tavsiye ettiği ilaçların yanında, doğal şifa kaynağı besinleri kullanmaktan geçiyor.

Site üzerinde pek çok kişi benimle irtibata geçip, hastalığından ve bu hastalığın kendilerine yaşattığı zorluklardan bahsediyor.Keşke kesin çözüm olarak bir ilaç olsa da herkes bu dertlerden kurtulsa.Ama ümitsizliğe kapılamamak ve ne pahasına olursa olsun yaşamdan zevk alarak onu sürdürmeye çalışmak düsturunu edinmemiz gerekiyor hepimizin.

Hakiki bal ve sağlıklı yaşam yolunda ilerlemeye hep birlikte devam...